בוגרי התוכנית

ביום חמישי בערב ה-20 בנובמבר 2008, התכנסו במשרדי ההנהלה של תוכנית אקדמיה בוגרי התואר הראשון של תוכנית אקדמיה. מפגש זו הוא אבן הפינה בהקמת הרשת החברתית (Networking) של בוגרי התואר הראשון של תוכנית אקדמיה.

המפגש נפתח בסבב שמות של הנוכחים, שמחנו לשמוע כי חלק ארי מהבוגרים משולבים במקומות תעסוקה בתחום שאותו למדו. לאחר הסבב, נורית ברמן וגיל לב מ"קבוצת עמדה", קבוצה העוסקת באיתור וגיוס מנהלים בכירים (Head Hunting) וכן בייעוץ, הציגו את החשיבות והפוטנציאל שיש בהקמת רשת חברתית לבוגרי תוכנית אקדמיה. בעידן האינטרנטי בו בלחיצת מקש אתה יכול ליצור קשר בלתי אמצעי עם מנהל החברה, ישנה חשיבות לא מועטה לנושא של הרשת החברתית. הרשת החברתית תהווה פלטפורמה לחשיפה של מידע לבוגרי התוכנית מהתיכונים ומהתואר הראשון שיכול להיות שימושי להם.
לבוגרי התיכון - בוגרי התואר הראשון של התוכנית הסכימו להוות כתובת לשאלות שיעלו על מוסדות אקדמיים/ מסלולי לימוד/ קורסי העשרה.
לבוגרי התואר בראשון - חשיפה למשרות פנויות, העשרה בתחומי התעסוקה שלהם וגם בתרבות הפנאי.
בעתיד הקרוב יעשה שימוש בנישה זו באתר התוכנית להעלאת הבוגרים שיהיו מוכנים לענות על שאלות ותהיות והדרך ליצור עימם קשר. כמו כן, יועלו עוד רעיונות שהועלו במהלך המפגש.
אתם יותר ממוזמנים להציע לנו רעיונות ונושאים שתשמחו שיהיו בנישה זו info@academia.org.il    

בניית אתרים